Semantic Panels (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Add separator
vi: Thêm chia đoạn

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: CSS class
vi: Lớp CSS
