Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: - None -
az: - heç nə -

en: CSS class
az: CSS klas

en: Link path
az: Bağlantı linki
