Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Add separator
id: Tambahkan pemisah

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Link path
id: Jalur tautan

en: - Use default -
id: - Gunakan bawaan -

en: HTML element
id: Elemen HTML

en: Add default classes
id: Tambahkan kelas default

en: Create a CSS class
id: Buat class CSS
