Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Help
af: Hulp

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
