Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: more
ar: مزيد

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Help
ar: المساعدة

en: Display
ar: العرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: صفحة

en: node
ar: عقدة
