Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help
ast: Aida

en: Display
ast: Pantalla

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: node
ast: noyu
