Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Възстанови

en: Help
bg: Помощ

en: Display
bg: Дисплей

en: Notes
bg: Бележки

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блок

en: Page
bg: Страница

en: node
bg: възел

en: Process
bg: Обработване

en: Apply
bg: Търси
