Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Display
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Score
ca: Puntuació

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
