Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: more
cs: více

en: Help
cs: Nápověda

en: Display
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: node
cs: uzel

en: Process
cs: Zpracovat

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Odsazení

en: - All -
cs: - Vše -
