Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Help
cy: Cymorth

en: Display
cy: Dangos

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Score
cy: Sgôr

en: node
cy: nod

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
