Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Help
da: Hjælp

en: Display
da: Vis

en: Notes
da: Noter

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Score
da: Karakter

en: Installed correctly
da: Installeret korrekt

en: Desc
da: Faldende

en: node
da: indholdselement

en: Process
da: Behandl

en: Defaults
da: Standarder

en: Scope
da: Dækning

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Elementer pr. side

en: - All -
da: - Alle -

en: Sort By
da: Sortér efter

en: Asc
da: Stigende
