Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Help
el: Βοήθεια

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: node
el: κόμβος

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Apply
el: Εφαρμογή
