Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Help
eo: Helpo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: node
eo: nodo
