Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Lähtesta

en: Help
et: Abi

en: Display
et: Kuva

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: node
et: postitus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
