Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Help
eu: Laguntza

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: node
eu: nodoa
