Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Help
fa: کمک

en: Display
fa: نمایش

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: node
fa: گره

en: Defaults
fa: پیشفرض‌ها

en: Apply
fa: اعمال
