Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta oletusarvoihin

en: Help
fi: Ohje

en: Display
fi: Näyttö

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: node
fi: solmu

en: Process
fi: Suorita

en: Defaults
fi: Perusasetukset

en: Apply
fi: Hae

en: Items per page
fi: Itemeitä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
