Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Help
fil: Tulong

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
