Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Help
is: Hjálp

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: node
is: noda
