Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Help
fr: Aide

en: Display
fr: Affichage

en: All
fr: Tous / Toutes

en: Block
fr: Bloc

en: Installed correctly
fr: Installé correctement

en: Process
fr: Traiter

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: share
fr: partager

en: Scope
fr: Étendue

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: logarithmic
fr: logarithmique

en: Sort By
fr: Trier par
