Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Help
gl: Axuda

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: node
gl: nodo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Apply
gl: Aplicar
