Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Help
he: עזרה

en: Display
he: תצוגה

en: All
he: הכל

en: Block
he: תיבה

en: Page
he: דף

en: Score
he: ציון

en: Installed correctly
he: מותקן כהלכה

en: node
he: פריט תוכן

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Apply
he: התאמה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים בדף

en: - All -
he: - הכל -
