Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Help
hi: मदद

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: node
hi: नोड
