Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Help
hr: Pomoć

en: Display
hr: Prikaži

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Defaults
hr: Predefinirane vrijednosti

en: Apply
hr: Primjeni
