Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Help
hu: Súgó

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: All
hu: Minden

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Score
hu: Eredmény

en: Installed correctly
hu: Helyesen telepítve

en: Desc
hu: Csökkenő

en: node
hu: tartalom

en: Process
hu: Folyamat

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Scope
hu: Hatókör

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: - Mind -

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Asc
hu: Növekvő
