Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: more
id: Selengkapnya

en: Help
id: Panduan

en: Display
id: Tampilan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Apply
id: Berlakukan
