Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: more
ja: 続き...

en: Reset
ja: リセット

en: Help
ja: ヘルプ

en: Display
ja: 表示

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Score
ja: 得点

en: Installed correctly
ja: 正しくインストールされました

en: Desc
ja: 降順

en: node
ja: ノード

en: Process
ja: 処理

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -
