Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
jv: Balékna

en: Help
jv: Pitulungan

en: Display
jv: Layar

en: All
jv: Kabéh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kaca
