Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Help
kk: Көмек

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет
