Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ទប់ស្កាត់​

en: Page
km: ទំព័រ

en: node
km: ថ្នាំង
