Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Process
kn: ಪ್ರಕ್ರಿಯೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
