Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Help
ku: یارمەتی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: node
ku: گرێ

en: supports English only
ku: تەنها پشتیوانی ئینگلیزی دەکات
