Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help
lt: Pagalba

en: Display
lt: Rodymas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: node
lt: mazgas

en: Process
lt: Procesas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
