Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Display
lv: Ekrāns

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: node
lv: mezgls

en: Process
lv: Apstrāde

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: - All -
lv: - Visi -

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
