Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: अधिक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Help
mr: मदत

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: All
mr: सर्व
