Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: [title]
my: [ခေါင်းစဉ်]

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
