Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: more
nl: meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Display
nl: Weergave

en: Notes
nl: Toelichting

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Process
nl: Verwerk

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Scope
nl: Zoekbereik

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Sort By
nl: Sorteer op
