Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Help
nn: Hjelp

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
