Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: node
pa: ਨੋਡ
