Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Przywróć

en: Help
pl: Pomoc

en: Display
pl: Wyświetl

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Score
pl: Priorytet

en: Desc
pl: Opis

en: node
pl: węzeł

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystkie -
