Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Restaurar

en: Help
pt: Ajuda

en: Display
pt: Exibir

en: Notes
pt: Notas

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Score
pt: Pontuação

en: Process
pt: Processo

en: Defaults
pt: Padrões

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página
