Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Help
ro: Ajutor

en: Display
ro: Afişare

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Score
ro: Scor

en: node
ro: nod

en: Defaults
ro: Implicite

en: Apply
ro: Aplicare
