Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Help
ru: Справка

en: Display
ru: Вывод

en: Notes
ru: Примечания

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Score
ru: Результат

en: Installed correctly
ru: Установленный правильно

en: node
ru: материал

en: Process
ru: Продолжить

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: share
ru: поделиться

en: Scope
ru: Исследовать

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Least
ru: Минимальный

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Sort By
ru: Сортировать

en: raw
ru: необработанный
