Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: more
sk: viac

en: Help
sk: Pomoc

en: Display
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Stránka

en: Installed correctly
sk: Nainštalované korektne

en: node
sk: uzol

en: Process
sk: Spracovanie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Apply
sk: Použiť

en: Items per page
sk: Položiek na stránku
