Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Help
sl: Pomoč

en: Display
sl: Prikaz

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: node
sl: vozlišče
