Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help
sq: Ndihmë

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: node
sq: nyjë
