Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Help
sv: Hjälp

en: Display
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Score
sv: Poäng

en: Installed correctly
sv: Installerad utan problem

en: Desc
sv: Fallande

en: node
sv: nod

en: Process
sv: Behandla

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Apply
sv: Verkställ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
