Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: more
th: มากกว่านี้

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Block
th: บล็อค

en: Page
th: หน้า
