Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Help
tr: Yardım

en: Display
tr: Gösterim

en: Notes
tr: Notlar

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Score
tr: Puan

en: Installed correctly
tr: Doğru bir şekilde kuruldu

en: node
tr: düğüm

en: Process
tr: İşlem

en: Defaults
tr: Öntanımlı değerler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı
