Semantic Similarity (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Help
uk: Довідка

en: Display
uk: Відображення

en: Notes
uk: Нотатки

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Score
uk: Вага

en: Installed correctly
uk: Вдало встановлено

en: node
uk: матеріал

en: Process
uk: Обробити

en: Defaults
uk: Типово

en: share
uk: спільні файли

en: Scope
uk: Область

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Sort By
uk: Сортувати за
